International Shipping by Direct Link

International Shipping To the World At the Best Price

Uluslararası teslimatları kolaylaştırıyoruz.

Nordik ülkelerindeki en büyük lojistik çözümleri ve coğrafi kapsama alanı sağlayıcısı olan PostNord’un bir parçası olarak, Direct Link’te müşteriye özel teslimat çözümleri ve e-ticaret ürünlerinin dünyanın her yerine dağıtımında uzmanız. Bizim için küresel teslimatlar, dünyanın her yerindeki her eve ulaşmak demektir. 1986’dan beri uluslararası olarak faaliyet gösteriyor, insanları, sistemleri ve aralarındaki yolları biliyoruz.

Küresel Ağ: Her gün dünya genelinde 190’dan fazla ülkeye ve dünya çapındaki her ülkeye haftalık olarak teslimat yapıyoruz. Varış yeri ne olursa olsun teslimatlarınızı yöneteceğiz.

Nakliye: Yılda 62 Milyondan fazla ürün teslim ediyoruz.

Doğru Takip: Siz ve müşterilerinizin her zaman paketlerin tam yerini bilmeleri için eksiksiz takip hizmetleri sunuyoruz.

Rekabetçi Fiyatlandırma: Şirketinizin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış uygun maliyetli nakliye çözümleri

Müşteri hizmetleri: Sizler, yani müşterilerimiz her şeyden önce gelir derken bunu içtenlikle söylüyoruz. Bir Direct Link müşterisi olarak bunu bizden bekleyebilirsiniz. Direct Link müşterisi olmak, muhteşem bir müşteri deneyimi yaşayacağınız anlamına gelir!

Formu doldurun, teslimatlarınız için mümkün olan en iyi çözümle size geri döneceğiz!

Bir teklif alın!

Bize ihtiyacınızı anlatın, en kısa sürede size geri dönüş sağlayacağız!

Nakliye Kolaylaştı

Size en iyi küresel teslimat seçeneklerini sunuyoruz

Nordic MyPack Services

Teslimatlarda standartlaştırılmış ihtiyaçların olmadığını biliyoruz. Bu nedenle standartlaştırılmış çözümlere asla razı olmayacağız. Çok çeşitli kargo hizmetleri sayesinde ihtiyaçlarınıza uygun bir çözüm bulacağımızı garanti ediyoruz.

Direct Link ile Merchandise Mail Plus

Ürününüz müşterinizin posta kutusuna güvenli ve rahat bir şekilde teslim edildiğinden, küresel posta sisteminin erişimini ve verimliliğini elde edersiniz.

Takip Edilen Ülke

Siz ve müşteriniz, Direct Link’ten ürünün ilave işlemler için alındığına dair onay alırsınız. Teslimat, müşteriniz için rahattır. Ürünler posta kutusu için çok büyükse, teslim alınma için yerel bir postaneye veya hizmet noktasına gönderilirler.

Tam Takip

Bu seçimle daha da fazla özellik elde edersiniz. Bu, dünya çapındaki çoğu önemli varış noktasına uçtan uca izleme ve gerekirse bir teslimat onayı sağlar. Ürünler, müşteri tarafından bir hizmet noktasında veya evinde ya da ofisinde imzalanır.

Reklamlarla katma değer

Direct Link’in Merchandise Mail Plus hizmetini kullanırken, e-posta takip uyarılarınıza iliştirilmiş kişiselleştirilmiş reklamlar yerleştirmenize izin vererek katma değer sunuyoruz.