Uluslararası gönderiler

Hedeflediğiniz pazara uygun çözümler buluruz

Uluslararası gönderi yapmayı kolaylaştırıyoruz.

Nordik ülkelerdeki en büyük lojistik servis sağlayıcısı olan PostNord’un bir parçası olarak, müşteriye özel e-ticaret çözümleri üretmekte uzmanız. Bizim için uluslararası olmak, dünyadaki her noktaya ulaşmak demektir. 1986’dan beri küresel çapta faaliyet gösteriyor, insanları, sistemleri ve aralarındaki yolları biliyoruz. 

Küresel ağ: Her gün, dünya üzerindeki 190’dan fazla ülkeye gönderi yapıyoruz. Adres neresi olursa olsun, uluslararası gönderilerinizi yönetebiliriz. 

Taşıma: Yılda 62 milyondan fazla ürün teslim ediyoruz.

Görünürlük: Gönderilerinizin güncel durumunu öğrenebilmeniz için takip hizmetleri sunuyoruz. 

Rekabetçi fiyatlandırma:  İhtiyaçlarınıza göre tasarlanmış uygun fiyatlandırma modelleri sağlıyoruz. 

Müşteri hizmetleri: Müşterilerimiz her şeyden önce gelir derken bunu içtenlikle söylüyoruz. Direct Link müşterisi olmak muhteşem bir deneyim yaşayacağınız anlamına gelir! 

Formu doldurun, gönderileriniz için mümkün olan en iyi çözümle sizlere dönüş yapalım!

Bizimle iletişime geçin!

Bize ihtiyacınızı anlatın, en kısa sürede size geri dönüş sağlayacağız!
Talebinizi göndererek, Direct Link’in bilgilerinizi işlemesini kabul etmiş olursunuz. Gizlilik politikamızda bilgilerinizi nasıl koruduğumuz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yurdışına gönderi yapmak artık çok kolay

Sizlere en iyi küresel teslimat seçeneklerini sunuyoruz

Nordik MyPack Servisleri

İhtiyaçlarınızın sabit olmadığının farkındayız. Bu nedenle standart çözümlerle asla yetinmeyeceğiz. Çeşitlendirilmiş kargo hizmetleri sayesinde ihtiyaçlarınıza uygun bir çözüm bulacağımızı garanti ediyoruz. 

Direct Link ile Merchandise Mail Plus

Küresel posta sisteminin erişimi ve verimliliği ile, ürününüz müşterinizin posta kutusuna güvenli ve rahat bir şekilde teslim edilir. 

Yarı takip

Gönderi teslim alındığında ve varış ülkesine ulaştığında Direct Link’ten iki ayrı bildirim alırsınız Posta kutusu için çok büyük olan gçmder,şer, yerel bir postaneden veya hizmet noktasından alınmak üzere bildirilmektedir.

Tam takip

Tam takip hizmet seviyesiyle uçtan uca görünürlük elde edersiniz. Gönderiler ev, ofis veya hizmet noktasında imza karşılığında teslim edilmektedir.

Tam takip

Direct Link’in Merchandise Mail Plus hizmetini satın alırken, e-posta takip uyarılarınıza kişiselleştirilmiş reklamlar yerleştirmenize olanak sağlayarak, katma değer sunuyoruz. 

Bir teklif alın!

Bize ihtiyacınızı anlatın, en kısa sürede size geri dönüş sağlayacağız!