Dostawy międzynarodow

Bez względu na cel, znajdziemy drogę.

Ułatwiamy dostawy międzynarodowe.

Będąc częścią PostNord, największego dostawcy rozwiązań logistycznych i zasięgu geograficznego w krajach skandynawskich, Direct Link tworzą specjaliści w zakresie rozwiązań kurierskich dostosowanych do potrzeb klienta i dystrybucji towarów w ramach e-handlu w dowolne miejsce na świecie. Dla nas, globalne dostawy oznaczają dotarcie do każdego domu w każdej części świata. Działając na arenie międzynarodowej od 1986 roku, znamy ludzi, systemy i drogi między nimi.
Globalna Sieć: Dostarczamy codziennie do ponad 190 krajów na całym świecie i co tydzień do każdego kraju na świecie. Poradzimy sobie z Twoimi dostawami bez względu na miejsce docelowe.
Wysyłka: Dostarczamy ponad 62 miliony przedmiotów rocznie.
Dokładne Śledzenie: Oferujemy kompletne usługi śledzenia, dzięki czemu Ty i Twoi klienci znacie dokładną lokalizację paczki przez cały czas.
Konkurencyjne Ceny: Opłacalne rozwiązania wysyłkowe dostosowane do potrzeb Twojej firmy
Obsługa Klienta: Kiedy mówimy, że wy, nasi klienci, stoicie na pierwszym miejscu, naprawdę mamy to na myśli. Tego możecie od nas oczekiwać jako klienci Direct Link. Jeżeli zostaniesz klientem Direct Link, czeka Cię miła obsługa klienta!
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą z najlepszym możliwym rozwiązaniem dla Twoich dostaw! 

Uzyskaj wycenę!

Opisz, czego potrzebujesz, a my skontaktujemy się z Tobą!
Wysyłając zapytanie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych przez Direct Link. Więcej informacji o tym, jak chronimy Twoje dane, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Łatwa wysyłka

Zapewniamy najlepsze opcje dostawy

Dostawy międzynarodowe

Wiemy, że w dostawach nie ma ustandaryzowanych potrzeb. Dlatego nigdy nie zadowolimy się standardowymi rozwiązaniami. Dzięki szerokiej gamie usług kurierskich, gwarantujemy, że znajdziemy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Merchandise Mail Plus

Zyskujesz zasięg i wydajność globalnego systemu pocztowego, gdy Twój przedmiot jest dostarczany do skrzynki pocztowej Twojego klienta — bezpiecznie i wygodnie.

Śledzenie Kraju

Ty i Twój klient otrzymacie potwierdzenie od Direct Link, że przedmiot został odebrany do dalszego przetwarzania. Dostawa jest wygodna dla Twojego klienta. Jeśli przedmioty są zbyt duże dla skrzynki pocztowej, są wysyłane do lokalnego urzędu pocztowego lub punktu usługowego w celu odbioru

Pełne Śledzenie

Wybierając tę opcję, zyskujesz jeszcze więcej funkcji. Zapewnia to kompleksowe śledzenie przesyłek do większości kluczowych miejsc docelowych na całym świecie i w razie potrzeby, potwierdzenie dostawy. Pozycje są przyjmowane przez klienta — albo w punkcie serwisowym, albo w domu lub biurze

Wartość dodana dzięki reklamom

Korzystając z usługi Merchandise Mail Plus firmy Direct Link, oferujemy wartość dodaną, umożliwiając umieszczanie spersonalizowanych reklam umieszczonych w powiadomieniach email dotyczących śledzenia.