Nordic Deliveries

International Shipping To the World At the Best Price

Nordik Kargo Hizmetlerinde Lideriz - Kimse bizi kendi sahamızda yenemez.

Direct Link, Nordik’te önemli bir rekabet avantajına sahiptir, çünkü tamamen Post Denmark ve Sweden Post arasındaki birleşmeyle kurulan, Nordik bölgesinden ve bu bölgede lojistik çözümlerin lider tedarikçisi olan PostNord’a aittir. Bu, işlem sürelerini daha hızlı ve daha doğru hale getirir ve Direct Link’i İsveç, Finlandiya, Norveç ve Danimarka’ya teslimatlar için tanınan ortağınız yapar.
Nordik’lere Teslimatlar: Nordik pazarında %100 kapsam. Last-Mile ağımız, paketlerinizi tüm büyük şehirler için bir günde ve diğer şehirler için sadece iki günde teslim etmemize olanak tanır.
En Geniş Hizmet Noktaları Ağı: Kargolarınızı doğrudan alıcının posta kutusuna teslim ederiz veya müşteriler, paketlerini İskandinavya genelinde 8000’den fazla yerel hizmet noktamızdan birinden alma seçeneğine sahiptir.
Eksiksiz Takip: Tam sipariş takibi sunuyoruz ve teslimattan önce size bir bildirim göndereceğiz. Yerel dilde SMS ve E-posta teslim durumu bildirimleri sunuyoruz.
İadeler: İade ve teslim edilemeyen ürünler için entegre çözümler. İadeler için hizmet noktası veya evden teslim alma seçeneği.
Müşteri hizmetleri: Sizler, yani müşterilerimiz her şeyden önce gelir derken bunu içtenlikle söylüyoruz. Bir Direct Link müşterisi olarak bunu bizden bekleyebilirsiniz. Direct Link müşterisi olmak, muhteşem bir müşteri deneyimi yaşayacağınız anlamına gelir!

Bir teklif alın!

Bize ihtiyacınızı anlatın, en kısa sürede size geri dönüş sağlayacağız!

Nordic Shipping Made Easy

We provide you with the best global delivery options

İhtiyacınız olan Nordik çözümlerine sahibiz.

MyPack hızlı, esnek, güvenli ve tam olarak takip edilir. Sizin için kullanışlı olup müşterileriniz arasında popülerdir ve sınır ötesi gelen kargolar için en iyi yerelleştirilmiş deneyimi sunar.

Nordik Posta Kutusu Teslimatları

2 kg’a kadar olan kargolarınızı doğrudan alıcının posta kutusuna teslim eder. Sizin için kolay, müşteriniz için rahat

MyPack Home - Kapıya teslim

35 kg’a kadar ürünleri alıcının kapısına kadar esnek ve tüketici dostu teslimat ile gönderin. MyPack Home, Nordik ülkelerinde ve Avrupa’nın geri kalanında tüketicilere ulaşmak isteyen e-ticaret şirketleri için basit, kapıdan kapıya teslimat seçeneğidir.

MyPack Collect

Gönderilerini bir hizmet noktasından almayı tercih edenler için MyPack Collect’i oluşturduk. 20 kg’a kadar kargolarda kullanılabilir.