İskandinavya servisleri

İskandinav pazarında %100 kapsam

Kimse bizi kendi sahamızda yenemez!

Direkt Link, Danimarka ve İsveç postanesinin birleşmesi ile kurulan PostNord’a ait olduğundan Nordik’te önemli bir rekabet avantajına sahiptir. Bölgenin lider lojistik servis sağlayıcısı olmanın getirdiği güç ile; İsveç, Danimarka, Norveç ve Finlandya gönderileriniz için en iyi deneyimi sağlar.

Nordik gönderileri: %100 kapsam ile hizmet veren ağımız, gönderileriniz ilgili ülkeye ulaştıktan sonra büyük şehirler için bir gün, diğer şehirler için de iki gün içersinde teslimat olanağı sunmaktadır. 

En geniş hizmet noktası ağı: Gönderilerinizi doğrudan alıcının posta kutusuna veya İskandinavya genelindeki 8000’den fazla yerel hizmet noktasına teslim edebiliriz. 

Eksiksiz takip: Yerel dilde SMS, E-posta ve tesimattan önce bildirim dahil olmak üzere eksiksiz gönderi takibi sunuyoruz. 

İadeler: İadeler için hizmet noktası veya evden teslim alma seçeneği ile entegre çözümler sunuyoruz. 

Müşteri hizmetleri: Müşterilerimiz her şeyden önce gelir derken bunu içtenlikle söylüyoruz. Direct Link müşterisi olmak muhteşem bir deneyim yaşayacağınız anlamına gelir! 

Bizimle iletişime geçin!

Bize ihtiyacınızı anlatın, en kısa sürede size geri dönüş sağlayacağız!
Talebinizi göndererek, Direct Link’in bilgilerinizi işlemesini kabul etmiş olursunuz. Gizlilik politikamızda bilgilerinizi nasıl koruduğumuz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yurdışına gönderi yapmak artık çok kolay

Sizlere en iyi küresel teslimat seçeneklerini sunuyoruz

İthiyacınız olan Nordik çözümlerine sahibiz

MyPack hızlı, esnek, güvenli ve tam olarak takip edilebilir. Sizin için kullanışlı olup müşterileriniz arasında popülerdir ve uluslararası gönderileriniz için en iyi yerel deneyimi sunar.

Nordik Posta Kutusu Teslimatları

3 kg’a kadar olan gönderilerinizi doğrudan alıcının posta kutusuna teslim edilir. Sizin için kolay, müşteriniz için rahat bir seçenektir.

MyPack Home – Kapıya teslim

35 kg’a kadar gönderilerinizi alıcının kapısına kadar kolay ve esnek bir şekilde gönderin. MyPack Home, Nordik ülkelerinde ve Avrupa’nın geri kalanında tüketicilere ulaşmak isteyen e-ticaret şirketleri için basit, kapıdan kapıya bir teslimat seçeneğidir.

MyPack Collect

20 kg’a kadar olan gönderilerini bir hizmet noktasından almayı tercih edenler için MyPack Collect’i oluşturduk.

Bir teklif alın!

Bize ihtiyacınızı anlatın, en kısa sürede size geri dönüş sağlayacağız!