Tak, chcemy, abyś odniósł sukces – pomożemy Ci w dostawach!

Direct Link tworzy rozwiązania e-commerce bez granic dla globalnych dostaw i rozszerza rynki naszych klientów na całym świecie. Jako część PostNord Group, Direct Link łączy przedsiębiorczą elastyczność ze stabilnością korporacyjną. Wiemy, że w dostawach nie ma ustandaryzowanych potrzeb. Dlatego nigdy nie zadowolimy się standardowymi rozwiązaniami.

Tak, znajdujemy rozwiązanie!

Korzystając z rozległej globalnej sieci pocztowej, jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego miejsca docelowego i do skrzynek pocztowych Twoich klientów na całym świecie – bez względu na to, gdzie się znajdują.

Aby otrzymać wycenę, wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h!

Prześlij nam swoje dane, a my wrócimy z odpowiednim rozwiązaniem dostawy

Przeczytaj więcej o tym, jak chronimy Twoje dane w naszym Privacy policy

Dostawy globalne

Jesteśmy tu dla Ciebie, mając biura na całym świecie. Znajdziemy dla Ciebie najlepsze opcje dostawy na rynki światowe dzięki Merchandise Mail Plus, śledzonym według kraju & w pełni śledzonym.

Dostawy do krajów skandynawskich

Naszym rynkiem macierzystym są kraje skandynawskie. Tutaj nikt nie może nas pokonać. Dostawy do skrzynek pocztowych, MyPack Home, MyPack Collect.

Magazynowanie i obsługa kompletacji & pakowania

Ułatwimy Ci to. Ty wysyłasz do nas swoje produkty, a my zajmujemy się resztą. Kiedy Twoi klienci składają zamówienie, my je kompletujemy, pakujemy i dostarczamy.

Incident Bulletin

Weekly updates on incidents and issues worldwide that could potentially affect your deliveries.

Get the Incident Bulletin straight to your inbox.