Dostawy skandynawskie

100% pokrycie rynku nordyckiego

Liderzy w zakresie skandynawskich Usług Kurierskich – Nikt nie może nas pokonać na naszym własnym terenie.

Direct Link ma kluczową przewagę konkurencyjną w krajach skandynawskich, ponieważ jesteśmy w pełni własnością PostNord, wiodącego dostawcy rozwiązań logistycznych do, z i w regionie skandynawskim, powstałego w wyniku fuzji między Pocztą Danii i Pocztą Szwecji. Dzięki temu czas przetwarzania jest szybszy i dokładniejszy, a Direct Link jest Twoim partnerem w dostawach do Szwecji, Finlandii, Norwegii i Danii.

Dostawy do krajów skandynawskich: 100% zasięg na rynku skandynawskim. Nasza sieć Last-Mile pozwala nam dostarczyć Twoje paczki w ciągu jednego dnia do wszystkich większych miast i innych miast w ciągu zaledwie dwóch dni.
Największa sieć punktów serwisowych: Doręczamy paczki prosto do skrzynki pocztowej odbiorcy lub klienci mają możliwość odbioru paczek w jednym z ponad 8000 naszych lokalnych punktów obsługi w całej Skandynawii.
Pełne śledzenie: Oferujemy pełne śledzenie zamówienia i wyślemy Ci powiadomienie przed dostawą. Powiadomienia o stanie dostarczenia wiadomości SMS i e-mail udostępniamy w lokalnym języku.
Zwroty: Zintegrowane rozwiązania dla zwrotów i elementów niedostarczonych. Wybór punktu serwisowego lub odbioru domowego w przypadku zwrotów.

Sposób obsługi Klienta: Kiedy mówimy, że wy, nasi klienci, stoicie na pierwszym miejscu, naprawdę mamy to na myśli. Tego możecie od nas oczekiwać jako klienci Direct Link. Jeżeli zostaniesz klientem Direct Link, czeka Cię miła obsługa klienta!

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą z najlepszym możliwym rozwiązaniem dla Twoich dostaw! 

Uzyskaj wycenę!

Opisz, czego potrzebujesz, a my skontaktujemy się z Tobą!
Wysyłając zapytanie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych przez Direct Link. Więcej informacji o tym, jak chronimy Twoje dane, znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Łatwa wysyłka w Skandynawii

Oferujemy najlepsze rozwiązania w zakresie dostawy w skandynawskim stylu

Mamy skandynawskie rozwiązania, których potrzebujesz.

MyPack jest to szybkie, elastyczne, bezpieczne i w pełni śledzone rozwiązanie. Jest ono wygodne dla Ciebie i popularne wśród Twoich klientów, zapewniając najwyższą lokalną obsługę paczek przychodzących za granicę.

Rozwiązanie Nordic Mailbox Deliveries

Dostarcza paczki o wadze do 3 kg bezpośrednio do skrzynki pocztowej odbiorcy. Łatwe dla Ciebie, wygodne dla Twojego klienta

MyPack Home - Dostawa do domu

Wysyłaj przedmioty o wadze do 35 kg z elastyczną i przyjazną dla klienta dostawą do odbiorcy. MyPack Home to prosta opcja dostawy „od drzwi do drzwi” dla firm e-handlu, które chcą dotrzeć do klientów w Skandynawii i pozostałej części Europy

MyPack Collect

Dla tych, którzy wolą odebrać przesyłkę w punkcie obsługi, stworzyliśmy MyPackCollect. Dostępne dla paczek do 20 kg.

Uzyskaj wycenę!

Opisz, czego potrzebujesz, a my skontaktujemy się z Tobą!